Hilton Garden Inn Yalova spa merkezi, spor salonu, toplantı salonu ve restoranın yanı sıra sunduğu diğer hizmet ve imkanlarla da konuklarının tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Credit: Hilton Garden Inn

YALOVA, Türkiye ve McLEAN, VA - Hilton  (NYSE: HLT), Yalova'da bir Hilton Garden Inn oteli açmak üzere Çavuşoğlu Grup ile franchise anlaşması imzaladı. 2018 yılında açılması planlanan 121 odalı otel Marmara Denizi'nin kıyısında yer alacak.

Hilton Worldwide Avrupa ve Afrika Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon şöyle konuştu: "Plajları ve kaplıcaları ile meşhur bu şehirde açılacak Hilton Garden Inn Yalova'da misafirlerimizi ağırlayacağız. Türkiye'deki başarısı hızla artan Hilton Garden Inn markası, imzaladığı bu son anlaşma ile birlikte 2017'de kapılarını açacak Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye ve Hilton Garden Inn Adıyaman dahil, 20'yi aşkın otelle hizmet verecek."

Hilton Garden Inn Yalova spa merkezi, spor salonu, toplantı salonu ve restoranın yanı sıra sunduğu diğer hizmet ve imkanlarla da konuklarının tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Plajları,  marina ve kaplıcaları ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgilisini çeken Yalova, Kocaeli ve Bursa'ya kolay ulaşımı nedeniyle iş amacıyla seyahat edenler tarafından da tercih ediliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 50 km uzaklıkta, Bayraktepe Mahallesi, Yalova Bursa Yolu Cad. No 94 Merkez, Yalova adresinde bulunan Hilton Garden Inn Yalova'ya ulaşmak isteyen misafirler, İstanbul ile İzmir arasını 140 kilometreye düşüren yeni Osman Gazi Köprüsü'nden de faydalanabilir.

İLETİŞİM:

İnci Ogan
Grayling Türkiye
+90 535 356 6091
inci.ogan@grayling.com

Hilton Worldwide Hakkında
Hilton Worldwide (NYSE: HLT), konaklama sektörünü lüks, full hizmet oteller ve resortlardan apart suitlere ve orta fiyat segmentindeki otellere kadar genişleten, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketidir. Hilton Worldwide, 97 yıl boyunca olağanüstü konuk deneyimi sunma geleneğini sürdürmüştür.Şirketin markaları, 104 ülkede 789.000 odaya sahip, Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio - A Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations dahil 4.800'den fazla otel ve devremülkten oluşmaktadır. Şirket ayrıca, dünya çapındaki konuk ödül programı olan Hilton Hhonors® programını yürütmektedir. Daha fazla bilgi için www.hiltonworldwide.com adresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile www.facebook.com/hiltonworldwide,www.twitter.com/hiltonworldwide www.youtube.com/hiltonworldwide,www.flickr.com/hiltonworldwide ve www.linkedin.com/company/hilton-worldwide  adreslerinden iletişim kurun

Hilton Garden Inn Hakkında
Hilton Garden Inn, günümüzün sıklıkla seyahat eden, meşgul insanlarına seyahatleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi sunmaya odaklanmış, ödüllü, üst segment ve uygun fiyatlı bir markadır. Hilton Garden Inn konuklarına seyahatleri sırasında da derin bir uyku, rahat bir çalışma ortamı, lezzetli yemekler ve dinç kalmalarına yardımcı olan rahatlık ve hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında 700'den fazla otelde görev yapan, her zaman yardıma hazır ve profesyonel ekip üyeleri, her konuk için her seferinde sıcak ve güvenilir bir otel deneyimi sunmaya adanmıştır ve bu yaklaşım her konuğun memnun kalmasını garanti eden ve aksi halde ücret ödemeyeceklerini belirten memnuniyet taahhüdüne yansımıştır. Bize güvenebilirsiniz. GarantiliTM. Hilton'un ödüllü, oda seçim imkanı sağlayan dijital check-in aracı sayesinde, Hilton Hhonors üyeleri hesaplarına giriş yaparak, dijital kat planından tam istedikleri odayı seçebilir ve otele varmadan önce ihtiyaç duydukları özellikleri belirterek odalarını kişiselleştirebilir. Tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi için www.hqi.com veya news.hiltongardeninn.com adreslerini ziyaret ediniz.

Hilton Garden Inn Yalova, Turkey »