Hilton Garden Inn, ödüle layık görülen hizmet, cazip sosyal alanlar ve odalarda son teknoloji ürünü malzemelerle konuklarına memnuniyet verici bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Credit: Hilton Garden Inn.

İSTANBUL, Türkiye ve MCLEAN, Va. - Hilton Worldwide, eylül ayından bu yana Türkiye'de dört Hilton Garden Inn ve bir Hampton by Hilton oteli açtı.  Art arda hizmete alınan oteller, Hilton'un Türkiye'nin seyahat ve turizm endüstrisine olan güveninin ve bağlılığının göstergesi.

Açılan beş otel:

  • Hilton Garden Inn Erzincan eylülde açıldı
  • Hilton Garden Inn Trabzon eylülde açıldı
  • Hilton Garden Inn İstanbul Beylikdüzü eylülde açıldı
  • Hampton by Hilton Kocaeli ekimde açıldı
  • Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı kasımda açıldı

Hilton Worldwide'ın Türkiye'deki 60. yılında bu beş yeni tesis, şirketin full hizmet ve odaklı hizmet markaları altında hizmet veren ve yine  beşi son 12 ay içerisinde açılan 34 otele katıdı. Hilton Worldwide ayrıca dokuzu Hampton by Hilton ve 12'si Hilton Garden Inn markası altında olmak üzere 32 otelin açılışını planlıyor.

Hilton Worldwide Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Simon Vincent şöyle konuştu: "Türkiye, özellikle odaklı hizmet pazarındaki olağanüstü büyüme potansiyeliyle Hilton'un hem mirası hem geleceği açısından çok önemli bir ülke. Konukların beklentileri değişirken tek bir şey sabit kalıyor; kalite ve değerlere olan talep. Türkiye'deki bu beş yeni odaklı hizmet otelimizin portföyümüzü büyütmekle kalmayıp aynı zamanda iş sebebiyle veya turistik amaçla seyahat edenlere de olağanüstü bir kalite, hizmet ve değer sunacak olmasından mutluluk duyuyorum."

Hilton Worldwide Odaklı Hizmet ve Hampton by Hilton Marka Yönetiminden Sorumlu Dünya Başkanı Phil Cordell "Türkiye'de dört yeni Hilton Garden Inn oteliyle Türkiye'de sekiz, dünyada ise 640'tan fazla tesisin yer aldığı portföyü genişletmekten büyük mutluluk duyuyoruz" dedi ve ekledi: "Hilton Garden Inn otellerimiz, konuklarımıza yeni keşifler yapma ve yeni ilişkiler kurma imkanı sağlamalarıyla ünlü. İş ve turstik amaçlı seyahat eden misafirlerimize "Memnuniyet Taahhüdü"müzle (Satisfaction PromiseTM) desteklenen, Hilton Garden Inn'e özel hizmet ve imkanlarımızı sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz."

"Hampton by Hilton Kocaeli, Türkiye'deki altıncı Hampton by Hilton otelimiz olarak, tüm dünyada gitgide büyüyen ve 2 binden fazla oteli içeren portföyümüze dahil oldu" diyen Cordell sözlerini "Markamız konuklarımıza imzamız olan 'Hamptonality' tarzıyla benzersiz, kaliteli konaklama deneyimleri ve güler yüzlü hizmet sunuyor" diye sürdürdü.

Hilton Garden Inn, ödüle layık görülen hizmet, cazip sosyal alanlar ve odalarda son teknoloji ürünü malzemelerle konuklarına memnuniyet verici bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Her Hilton Garden Inn oteli, misafirlerin keşiflerde bulunmalarını ve yeni ilişkiler kurmalarını sağlayan bir ortam sağlayarak her konaklamayı değerli kılıyor. Hilton Garden Inn otellerini tercih edenler, full servis restoran ve bar, sipariş üzerine hazırlanan kahvaltı, akşam yemeği salonu ve zorlu bir günün sonunda rahatlayabilecekleri zengin bir bardan faydalanıyor. Ayrıca Hilton Garden Inn otellerinde konukların stres atmalarını sağlayan son teknoloji spor merkezleri ve ücretsiz baskı ile Wi-Fi hizmeti sunan 7/24 açık iş merkezleri bulunuyor.

Tüm Hampton by Hilton otelleri ise sıcak bir ortam, güler yüzlü hizmet anlayışı ve yüzde 100 Hampton® Garantisi'yle konuklarını memnun ediyor. Konuklar ayrıca Hampton'ın sıcak kahvaltısı veya Wi-Fi gibi imkanlardan da yararlanabiliyor. Ayrıca her tessite markaya özgü temiz ve yeni Hampton yatağı (Hampton bed®) bulunuyor. Son teknolojiyle üretilen malzemeleri, kusursuz hizmeti, ideal lokasyonları ve rekabetçi fiyatlarıyla kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen Hampton by Hilton, segmentinde lider ve bilinen bir otel markası olarak konumunu güçlendiriyor.

Tüm oteller, tek bir konaklama kapsamında Points & Miles® kazandıran ve sezon kısıtlamasının olmadığı tek otel sadakat programı Hilton HHonors® programını uyguluyor. "En İyi Fiyat Garantisi" sayesinde her zaman en düşük fiyatlardan yararlanan HHonors üyeleri ayrıca HHonors puanları kazanabiliyor, dijital check-in yaptırabiliyor ve doğrudan Hilton üzerinden rezervasyon yaptırmaları durumunda rezervasyon ücreti ödemiyor.

Hilton Garden Inn hakkında daha fazla bilgi için: www.hgi.com ve news.hgi.com. Hampton by Hilton hakkında daha fazla bilgi için: news.hampton.com.

İLETİŞİM:
İnci Ogan
Grayling
+90 212 243 3600
inci.ogan@grayling.com

Hilton Worldwide Hakkında
Hilton Worldwide (NYSE: HLT), konaklama sektörünü lüks, ful hizmet oteller ve resortlardan apart süitlere ve orta fiyat segmentindeki otellere kadar genişleten, dünyanın lider turizm ve konaklama şirketidir. Hilton Worldwide kendisini 96 yıldır tüm küresel markalarıyla olağanüstü konuk deneyimleri sunma geleneğini sürdürmeye adanmıştır. Şirketin 12 birinci sınıf markadan oluşan portföyü, 97 ülkede 745.000'den fazla odaya sahip, 4 bin 500'den fazla otel ve devre mülkten oluşmaktadır. Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Curio - A Collection by Hilton, Canopy by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton ve Hilton Grand Vacations markalarına ek olarak şirket ayrıca, dünya çapındaki konuk ödül programı olan Hilton Hhonors® programını yürütmektedir. Daha fazla bilgi için news.hiltonworldwide.com adresini ziyaret edin ve Hilton Worldwide ile www.facebook.com/hiltonworldwide, www.twitter.com/hiltonworldwide, www.youtube.com/hiltonworldwide, www.flickr.com/hiltonworldwide ve www.linkedin.com/company/hilton-worldwide adreslerinden iletişim kurun.

Hilton Garden Inn Hakkında
Hilton Garden Inn, günümüzün sıklıkla seyahat eden, meşgul insanlarına seyahatleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi sunmaya odaklanmış, ödüllü, üst segment ve uygun fiyatlı bir markadır. Hilton Garden Inn konuklarına seyahatleri sırasında da derin bir uyku, rahat bir çalışma ortamı, lezzetli yemekler ve dinç kalmalarına yardımcı olan rahatlık ve hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında 650'den fazla otelde görev yapan, her zaman yardıma hazır ve profesyonel ekip üyeleri, her konuk için her seferinde sıcak ve güvenilir bir otel deneyimi sunmaya adanmıştır ve bu yaklaşım her konuğun memnun kalmasını garanti eden ve aksi halde ücret ödemeyeceklerini belirten memnuniyet taahhüdüne yansımıştır. Bize güvenebilirsiniz. GarantiliTM. Hilton'un ödüllü, oda seçim imkanı sağlayan dijital check-in aracı sayesinde, Hilton Hhonors üyeleri hesaplarına giriş yaparak, dijital kat planından tam istedikleri odayı seçebilir ve otele varmadan önce ihtiyaç duydukları özellikleri belirterek odalarını kişiselleştirebilir. Bu hizmet, dünya çapında 11 markaya ait 4.100'den fazla tesiste yer alan 650.000'den fazla odada sunulmaktadır. Tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi için www.hgi.com veya news.hiltongardeninn.com adreslerini ziyaret ediniz.

Hampton Hotels Hakkında
Hampton Inn, Hampton Inn & Suites ve Hampton by Hilton markalarını da içeren Hampton Hotels, fiyata karşı duyarlı fakat kalite beklentisi olan gezginlere hizmet etmeyi amaçlayan orta fiyatlı otel segmentinin ödüllü lideri konumundadır. Dünya çapında 17 ülkede, 207.000'den fazla oda ve 2.080'dan fazla tesise sahip olan Hampton Hotels, dünyanın önde gelen konaklama markası Hilton Worldwide'ın bir iştirakidir. Tüm Hampton otelleri, 50.000'den fazla çalışanı ve 100% Hampton® Guarantee (%100 Hampton Garantisi) desteğiyle, iş yada tatil amaçlı gezginleri ayırmaksızın "Hamptonality" olarak tanımlanan sıcak bir ortam ve dostça bir hizmet kültürü ve kişiliği sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi, Hampton's On the House® (Hampton'dan ücretsiz) sıcak kahvaltı, güncel teknoloji ve yenilik örnekleri Power Cubes (Enerji Küpleri) ve markanın imzası Clean and fresh Hampton bed® (Temiz ve yeni Hampton yatağı) gibi yüksek kaliteli konaklama, oda içi imkanlar ve kullanılan en son teknolojiler, şirketin çok sayıdaki tesisi ve tutarlı hizmetleriyle birleşerek, Hampton'ı segmentinin lideri ve dünyanın en hızlı büyüyen otel markalarından birisi haline getirmiştir.. Daha fazla bilgi için lütfen www.hampton.com, http://news.hampton.com veya www.hamptonoffers.com adreslerini ziyaret edin ve Hampton Hotels'i www.facebook.com/HamptonByHilton, http://twitter.com/HamptonByHilton veya www.youtube.com/Hampton adreslerinden çevrimiçi takip edin.

Hilton Garden Inn Erzincan, Turkey »

Hilton Garden Inn Trabzon, Turkey »

Hilton Garden Inn Istanbul Beylikduzu, Turkey »

Hilton Garden Inn Izmir, Turkey »